Dodanie zdarma cez Zásielkovňu ⚫ Aktuálne dodanie do 4-7 prac. dní

Doprava a platba


Slovensko

zasielkovna  Zásielkovňa (Zdarma)

zasilkovna

Objednávku odovzdáme kuriérskej službe Zásielkovňa, u ktorej si sami vyberiete už z viac ako 3336 odberných miest to, ktoré sa Vám najviac hodí. Počas 2-3 dní od odoslania objednávky by mala byť zásielka doručená na vybranú pobočku Zásielkovňa, o čom budete informovaní prostredníctvom SMS správy.

sk_posta  Slovenská pošta (3,7 EUR)

Objednávku odovzdáme na pobočke Slovenskej pošty, ktorá ho doručí ako doporučenú zásielku na Vašu pobočku Slovenskej pošty. Počas 2-3 dní od odoslania objednávky by mala byť zásielka doručená na vašej adrese či uložená na najbližšej pobočke.

gls  GLS (3,9 EUR)

Kuriér zásielku doručí až ku dverám do 1-2 pracovných dní odoslania objednávky.

 • doručenie do druhého pracovného dňa (24 hodín od expedície)
 • telefónny kontakt pred doručením
 • dva pokusy o doručenie
 • možnosť sledovania pohybu zásielky

Spôsoby platby

 1. Dobierkou 1 €
 2. Prevodom ZADARMO
 3. On-line platba kartou ZADARMO


  Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky. 4. Platba bankovým prevodom ZADARMO

  Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

  Loga banky
   

  Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

  Poskytovateľ platobnej brány:
  ComGate Payments, a.s.
  webové stránky

  Online platby pre nás zabezpečuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platobné inštitúcie pôsobiace pod dohľadom Národnej banky. Platby prebiehajúce skrze platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

  Kontaktné údaje pre prípadné reklamácie alebo otázky k platbám:
  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267

   

Česká republika

zasilkovna  Zásilkovna (Zdarma)

zasilkovna_banner

Díky kurýrní službě Zásilkovna si můžete sami vybrat již z více než 3336 výdejních míst to, které se Vám nejvíce hodí. Během 1-3 dnů od odeslaní objednávky by měla být zásilka doručena na vybranou pobočku Zásilkovny, o čemž budete informování prostřednictvím SMS zprávy.

gls  GLS (150,- Kč)

Kurýr zásilku doručí až ke dveřím do 1-2 pracovních dnů od odeslaní objednání.

 • doručení do druhého pracovního dne (24 hodin od expedice)
 • telefonní kontakt před doručením
 • dva pokusy o doručení
 • možnost sledování pohybu zásilky

Způsoby platby

 1. Dobírkou 30 Kč
 2. Převodem ZADARMO
 3. On-line platba kartou ZADARMO


  Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. 4. Platba bankovním převodem ZADARMO

  Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

  Loga banky
   

  Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

  Poskytovatel platební brány
  ComGate Payments, a.s.
  webové stránky

  Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

  Kontaktní údaje pre případné reklamace nebo otázky k platbám:
  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267